Strona główna » Aktualności » Czy kotu potrzebny drapak?
Kontakt
  • Sklep Zoologiczny AmoZoo
    Henryka Rodakowskiego 4/37
    93-277 Łódź
    NIP: 982 023 72 66
  • E-mail:sklep@amozoo.pl
  • Telefon+48 734 149 310
  • Godziny działania sklepusklep internetowy działa od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
Nasze nowości
Promocje
Nasze hity

Czy kotu potrzebny drapak?

Nie jeden właściciel kota zastanawia się na zakupem drapaka oraz jaki powinien on być, czy rzeczywiście jest on potrzebny milusińskiemu, czy jedynie stanie się przedmiotem zajmującym miejsce w naszym mieszkaniu.
alt

Nie jeden właściciel kota zastanawia się na zakupem drapaka oraz jaki powinien on być, czy rzeczywiście jest on potrzebny milusińskiemu, czy jedynie stanie się przedmiotem zajmującym miejsce w naszym mieszkaniu.
Drapak z całą pewnością nie jest tak niezbędnym wyposażeniem mieszkania, w którym zamieszkuje kot, jak kuweta czy miski, żeby nie wspomnieć już o dobrej jakości karmie, ale często spełnia bardzo ważną funkcję, zapewnia bezpieczeństwo naszym meblom. Drapak z elementami owiniętymi sznurkiem sizalowym jest dla kota często dużo bardziej atrakcyjnym przedmiotem do „ostrzenia” pazurów niż nasze fotele i sofy.
Dodatkowo aby zachęcić kota do korzystania z drapaka, można nasączyć jego elementy kocimiętką co przyciąga większość mruczących pupili.Drapak wyposażony w dodatkowe hamaki, półki i budki sprawdza się świetnie jako legowisko, a wspinanie się po podestach może umilić samotnie spędzane godziny i zapewnić niezbędną porcję ruchu.
Schowanie się do budki pozwoli kotu nie tylko na wylegiwanie się na miękkiej poduszce, która często się tam znajduje, ale dodatkowo zapewni spokojne i bezpieczne schronienie, które każdy zwierzak zawsze bardzo sobie ceni.


Drapak nie jest może niezbędny, ale na pewno sprawi każdemu mruczącemu przyjacielowi mnóstwo przyjemności, a nie jednemu właścicielowi zaoszczędzi konieczności wymiany mebli. Obserwując kota i to co lubi oraz jak spędza czas, możemy wybrać dla naszego pupila taki rodzaj drapaka jaki sprawi mu najwięcej frajdy. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
2020 amozoo.pl - najlepsze akcesoria Twojego pupila. Wszystkie prawa zstrzeżoneZnaki i nazwy handlowe zamieszczone w serwisie internetowym należą do ich prawowitych właścicieli.